Вербич про поразку від Вереса: Ми мали вдосталь часу, щоб зрівняти рахунок

Чемпіонат України 2017/2018. 21 тур. Верес- Динамо - 3:1. Післяматчевий коментар півзахисника киян Беньяміна Вербича.

00:32, 26.02.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся