У Лондоні тиша й пісні: через карантин птахи у місті почали співати гучніше
Лондон заполонив незвичний для міста звук. Коли під час карантину стихнув гуркіт машин – заспівали птахи. Орнітологи кажуть, такого яскравого співу у місті ще ніколи не було. Тепер у королівських парках з кожним днем пернаті співають усе жвавіше й голосніше. Птахи перестали боятися постійної метушні довкола, а тому почуваються спокійніше й частіше співають.
09:38, 29.04.2020
Дивіться також