На фронті знову стріляють ворожі снайпери

Тільки біля Мар'їнки  четверо поранених. Стріляють відпускники з РФ і по мирних, і по наших військових. Тому хлопці радять місцевим не ходити вулицями зайвий раз. Бо невідомо, коли станеш мішенню.  Наталя Нагорна з Донеччини докладніше.
 

19:32, 08.10.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся