На фронті знову стріляють ворожі снайпери
Тільки біля Мар'їнки четверо поранених. Стріляють відпускники з РФ і по мирних, і по наших військових. Тому хлопці радять місцевим не ходити вулицями зайвий раз. Бо невідомо, коли станеш мішенню. Наталя Нагорна з Донеччини докладніше.
19:32, 08.10.2018
Дивіться також