Двоє українських військових дістали поранень на східному фронті

Двоє українських військових зазнали поранень на східному фронті. За даними штабу операції об'єднаних сил, під вогнем гранатометів і кулеметів чи не вся лінії розмежування. Неподалік Золотого на Луганщині бойовики застосували протитанкові керовані ракети. 

08:44, 10.10.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся