Українські воїни знищили зенітну установку, з якої окупанти вели вогонь

Окупанти із забороненого озброєння обстріляли район Попасної та Світлодарську дугу. По Кримському били з мінометів та зенітної установки. Українські воїни відкрили вогонь у відповідь і знищили зенітку та тягач, на якому її перевозили - повідомляють зі штабу ООС.

12:19, 31.01.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся