Володимир Зеленський відзначив військових орденами, медалями та годинниками
Українські військові, що нині несуть службу на передовій, отримали нагороди. Під час поїздки на Донбас Володимир Зеленський відзначив солдатів орденами, медалями та годинниками. І подякував військовим за службу та дотримання режиму тиші. Він розпочався 11 діб тому, 27-го липня. Того дня проросійські бойовики порушили досягнуте перемир'я буквально за 20 хвилин після його впровадження. Однак нині перемир'я тримається. Президент зазначив, що гарантувати постійне дотримання режиму припинення вогню ніхто не може, але українська сторона робить усе можливе для завершення війни.
08:38, 07.08.2020
Дивіться також