На Луганщині загинули два українські бійці, ще двоє знаходяться у лікарні
На Луганщині бойовики 58-ої бригади ціною своїх життів зупинили ворога. Два українські бійці загинули. Іще два - знаходяться у лікарні. Один у важкому стані - в нього прострелена легеня, в другого - контузія.
20:07, 08.11.2017
Дивіться також