ЗСУ прийняли на озброєння бронеавтомобіль приватного вітчизняного виробника "Козак-2"
Автомобіль "Козак-2" - друга модифікація відомого за часи війни "Козака". Новий броньовик витримав кількамісячні випробування за всіма армійськими параметрами, його навіть підривали мінами. "Козак-2" призначений для перевезення як особового складу, так і озброєння, на ньому можна патрулювати місцевість та проводити спецоперації. Авто витримує прямі влучання набоїв калібру 7.62 та захищає від мінних осколків.
19:53, 04.04.2017
Дивіться також