Негода у США забрала життя 9 людей

Без світла залишилися більш, як півтора мільйона людей. Шторм спричинив сильні повені у кількох містах, а сильний вітер повалив дерева та пообривав лінії електропередач. Над тим, аби відновити електрику у постраждалих від негоди регіонах, працюють десятки тисяч спеціалістів.

10:24, 05.03.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся