Столиця Каталонії оговтується від несподіваної повені
Барселону затопило напередодні. Води на вулиці вилилося стільки, що через повінь довелося закрити кілька станцій метро. А міський транспорт та приватні автомобілі ледве пересувалися мокрими вулицями. Синоптики просять барселонців бути обачними, адже зливи у регіоні не вщухнуть і сьогодні.
09:37, 07.09.2018
Дивіться також