За прогнозами синоптиків, США може загрожувати ще масштабніша повінь

"Флоренс" продовжує забирати життя, жертвами урагану, який обрушився на Сполучені Штати, стала вже 31 людина. Наразі 14 тисяч американців змушені залишатися у тимчасових притулках. Ще майже півмільйона потерпають від відсутності електроенергії. За прогнозами синоптиків, штатам, які вже потрапили під удар стихії, може загрожувати ще масштабніша. 

10:37, 18.09.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся