Посидіти за 500 євро. Влада Венеції пропонує штрафувати туристів, які вмощуються у невідведених місцях
Якщо ініціативу підтримають, туристів каратимуть штрафами від 50 до 500 євро. Влада історичного міста вже давно намагається привчити гостей пристойно поводитися. Туристів попереджають не плавати у каналах, не їсти на сходах давніх споруд, не смітити та не видератися на пам’ятники. Окрім штрафів за таку поведінку можна дістати ще й заборону приїздити до Венеції.
08:49, 21.09.2018
Дивіться також