Лауреатами Нобелівської премії з хімії стали одразу троє вчених
Нобель з хімії - за "спрямовану еволюцію". Лауреатами найпрестижнішої наукової премії стали одразу троє вчених. Американка Френсіс Арнольд отримала нагороду за спрямовану еволюцію ферментів - тобто, генетичні зміни та відбір білків, що відповідають за хімічні реакції. Її співвітчизник, Джордж Сміт, для розробки нових білків використав вірус, що заражає бактерії. А британець Грегорі Вінтер використав цей метод для створення фармацевтичних препаратів.
17:35, 03.10.2018
Дивіться також