В Індії від неякісного алкоголю загинули працівники чайних плантацій

99 людей загинули в Індії після споживання неякісного лікеру. Іще 200 - шпиталізували. Більшість потерпілих - працівники чайних плантацій у північно-східному штаті Ассам. Випити вони вирішили після отримання щотижневої зарплатні. Придбаний алкоголь містив смертельний для людини метанол. 

21:05, 23.02.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся