У Сіетлі на позашляховик впав електричний стовп

Автомобіль повністю оповило десятками електроліній. Ще одна опора впала за кілька метрів від  машини. На щастя, літня пара, що була в позашляховику, відбулася синцями й подряпинами, чоловікові наклали кілька швів. Рятувальникам знадобилася година, щоб дістати постраждалих – спочатку довелося знеструмити електролінії. 

19:22, 09.04.2019
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся