У шанхайському гуртожитку оси створили гніздо на кондиціонері

Допоки не розпочався навчальний сезон, у Шанхаї гуртожиток окупували оси. Своє перше гніздо створили просто на кондиціонері. Першим непроханих комах помітив один із викладачів. І навіть спробував самотужки збити гніздо. Про що дуже швидко пожалкував, бо добряче відчув на собі, що таке десятки осиних укусів. Ситуації зарадили рятувальники.

09:15, 18.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся