У Мінську розпочався протест під будівлею МВС

У Мінську розпочалася акція протесту під будівлею Міністерства внутрішніх справ. Протестувальники вимагають звільнити затриманих і правди про знущання в СІЗО. Тим часом будівлю МВС очепили силовики та вже підігнали туди автозаки. Тротуари перекриті, громадський транспорт не зупиняється. Про ситуацію у Мінську – у сюжеті.

19:55, 19.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся