Навального в стані коми перевезли до берлінського шпиталю

Російського опозиціонера Олексія Навального в стані коми перевезли до берлінського шпиталю Шаріте. Німецькі лікарі вже проводять діагностику. І можливо, зовсім скоро, оприлюднять діагноз. Росія майже два дні зволікала з дозволом на транспортування Навального. Тамтешні лікарі розповідали - начебто на консиліумі з німецькими колегами вирішили, що пацієнт нетранспортабельний. Утім, німці це заперечили. Щоб отримати дозвіл від російської влади на перевезення Навального, соратникам опозиціонера довелося звернутися до Європейського суду з прав людини. Навальному стало погано в салоні літака, коли він із Томська повертався до Москви. Лайнер екстрено посадили на летовищі в Омську. Шпиталізували опозиціонера вже непритомного. Навального могли отруїти речовиною, яку додали в чай.

20:01, 22.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся