Жертвами вбивчого буревія Лаура стали принаймні шестеро американців

Попередження про можливу повінь отримали вісім мільйонів американців. Сполученими Штатами котиться вбивчий буревій Лаура, який, навіть втративши силу на суходолі, не втратив небезпечності. Його жертвами вже стали принаймні шестеро американців, ще 27 жертв Лаури нарахували на Гаїті та Домінікані, якими шторм прокотився раніше. Люди, що дивом пережили удар стихії, діляться враженнями, які змінили їхні життя.

17:57, 28.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся