У Китаї запустили ракету на Місяць - апарат "Чан'е-5"візьме проби ґрунту

Китай запустив власну місію на Місяць. Стартували з космодрому на острові Хайнань. Ракета доправила на орбіту апарат "Чан'е-5", названий на честь древньої китайської богині Місяця. Людей у ньому немає, кермують ним із Землі. Очікується, що в неділю місія сяде на Місяці. Там апарат візьме проби ґрунту. Повернення на Землю заплановане на середину грудня.

08:23, 24.11.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся