Королева Єлизавета урочисто подякувала ключовим працівникам під час пандемії

Подяка від королеви - британська монархиня разом з родиною зустрілася з волонтерами і ключовими під час пандемії працівниками. Візит влаштували у Віндзорському замку. Для урочистого виходу монархиня обрала яскраво-червоні пальто і капелюшок, а от захисну маску, на відміну од інших членів родини, не вдягнула.

13:08, 09.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся