У норвезькому Бергені відкрили найбільше у світі пряничне місто

Найбільше у світі пряничне містечко відкрилося в норвезькому Бергені. Це місцева традиція вже майже двадцять років. Усе зроблене зі знаменитих імбирних пряників, які в Норвегії печуть під Різдво. Серед майже двох тисяч експонатів – зменшені копії людей, будинків, потягів, кораблів та навіть оглядового колеса. Містечко працюватиме весь грудень. Виручені від продажу квитків кошти підуть на благодійність.

07:21, 10.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся