У Мадриді під міністерством культури зібралися протестувальники-танцівники фламенко

Танцювальний протест проти карантинних обмежень в Іспанії. Під міністерством культури в Мадриді зібралися виконавці фламенко - це танець, який входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Протестувальники влаштували справжню виставу, у якій, кажуть, показали свою беззахисність та символічну смерть галузі через надмірні обмеження та відсутність допомоги. Танцівники запевняють: вони у відчаї. Адже з майже сотні національних шкіл фламенко допомогу з бюджету отримали тільки шість. Люди також передали чиновникам листа зі своїми вимогами.

09:22, 17.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся