Під час недільних протестів у Білорусі затримали 20 людей

20 людей затримали в Мінську за участь у недільних акціях проти Олекандра Лукашенка. Про це повідомляють білоруські правозахисники. Вперше за майже п’ять місяців опозиція не скоординувала марші в соцмережах. Однак на околицях білоруської столиці люди організувалися самі - провели спонтанні демонстрації у власних дворах по кількадесят учасників. Поліція проводила точкові затримання. Вулицями Мінська курсувала військова техніка.

07:21, 28.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся