"Дворові" акції протесту в Білорусі знову завершилися арештами
Щонайменше 2 десятка затриманих. У Білорусі так звані дворові акції протесту знову завершилися арештами. На протести вийшли у столиці та ще принаймні 5-тьох містах. Люди збиралися невеликими групами й із червоно-білими прапорами ходили поміж житлових будинків та невеличкими вулицями. Такі акції тривають зазвичай недовго. У такий спосіб білоруси намагаються уникнути арештів і розійтися швидше, ніж приїде посилений загін "омонівців". Окрім того, у Мінську білоруси ще й зорганізували танцювальний флешмоб, усі учасники якого одягнені в костюми кольорів історичного прапора Білорусі.
07:37, 11.01.2021
Дивіться також