У Кабулі жінки вийшли на марш за рівні права
У Кабулі жінки вийшли на марш за рівні права. Напередодні в Афганістані ліквідували міністерство у справах жінок. Учасниці протесту кажуть, не можуть миритись з постійним наступом на свої права. Мітинг розігнали бойовики. Жінки кажуть, що їх били, повідомляють про численних травмованих. Ісламісти "Талібану", які нині контролюють більшу частину Афганістану, уже запровадили низку обмежень для жінок. Зокрема, заборонили займатись спортом, мовляв іслам дозволяє жінкам виходити на вулицю тільки з необхідності, а спорт - нею не є.
09:15, 09.09.2021
Дивіться також