
Туреччину, яка постраждала в результаті потужного землетрусу 6 лютого, знову трясе. Про це свідчать дані Європейсько-середземноморського сейсмологічного центру.
Тільки за останні 6 годин в центральній і південній частині Туреччини зареєстрували близько восьми нових землетрусів. На щастя, сьогоднішні землетруси не такі сильні, як у понеділок. Магнітуда найсильнішого з них 4,9.

Руйнівний землетрус у Туреччині і Сирії
6 лютого у Туреччині та Сирії стався потужний землетрус магнітудою 7,8, який призвів до багатотисячних жертв. На даний момент повідомляється, що жертвами в обох країнах стали понад 9500 осіб.
Землетруси та афтершоки тривають у постраждалих районах донині. У Туреччині оголосили тижневу жалобу.
Раніше також повідомлялося про двох загиблих українців, проте пізніше посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, що двоє українців, яких турецька сторона вважала загиблими, живі.