Петро Порошенко і Андрій Гордєєв / фото УНІАН

Президент Петро Порошенко звільнив Андрія Гордєєва з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ №141/2019 від 12 квітня розміщений на сайті глави держави.

"Звільнити Гордєєва Андрія Анатолійовича з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", - йдеться в документі.

Читайте такожВбивство Гандзюк: активісти провели акції під будинками Мангера і Рищука (фото)

Крім того, згідно з указом №142/2019 від 12 квітня, виконувати обов'язки голови ОДА тимчасово буде Дмитро Бутрій, який до цього часу займав посаду першого заступника голови Херсонської ОДА.

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Херсонської обласної державної адміністрації на Бутрія Дмитра Стефановича", - йдеться в тексті указу.

Як повідомляв УНІАН, 6 квітня Гордєєв подав заяву з проханням звільнити його з посади голови Херсонської ОДА. Президент України Петро Порошенко пообіцяв через тиждень звільнити Гордєєва з посади.

Після заяви Гордєєва про свою відставку оголосив його заступник Євген Рищук.

Активісти вимагали звільнити Гордєєва, його заступника Рищука і голову Херсонської облради Владислава Мангера, вважаючи їх причетними до організації вбивства Гандзюк.

Однак генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що слідство не зібрало доказів причетності інших посадових осіб до вчинення злочину проти Гандзюк, крім Мангера, підозрюваного в організації вбивства. 5 квітня Мангеру одягли електронний браслет для відстежування його місця перебування.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram