НАЗК планує змінити порядок проведення повної перевірки е-декларацій - Корчак

19:47, 09 серпня 2017
Політика
906 0

Пропозиції в першу чергу стосуються критеріїв, за якими уповноважені особи НАЗК приймають рішення про початок перевірки.

НАЗК проводить детальну перевірку декларацій чиновників / фото УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції планує змінити порядок проведення повної перевірки електронних декларацій.

Про це повідомила глава НАЗК Наталія Корчак на своїй сторінці у Facebook.

Читайте такожАнтикорупційне бюро відкрило три справи проти НАЗК

«Вирішили спільно з Громадським люстраційним комітетом та Сашею Дрік конструктивно підійти до змін до Порядку проведення повної перевірки декларацій. Громадськість внесла пропозиції, НАЗК опрацює та підготує відповідний проект рішення про роз’яснення до Порядку», - написала вона.

За словами Корчак, пропозиції в першу чергу стосуються критеріїв, за якими уповноважені особи НАЗК, відповідно до вказаного Порядку, приймають рішення про початок перевірки.

«Маю на увазі підстави, за якими звернення заявників до агентства з вимогою перевірки декларації того чи іншого декларанта на основі викладених у зверненні доказів, фактично стають першоджерелами початку перевірки», - зазначила вона.

Як повідомляв УНІАН, НАЗК проводить детальну перевірку декларацій 220-ти чиновників за 2015 та 2016 роки.

Станом на серпень розглянуло інформацію із 376 звернень, отриманих від фізичних чи юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter