Зеленський відповів на запитання про переговори з Росією / скріншот

Поки що Росія з її керівництвом не готова до справедливого миру, і це факт. Остання так звана "мирна пропозиція" Путіна помножила на нуль усі його попередні заяви про бажання закінчити війну.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський на підсумковій пресконференції після Глобального саміту миру у Швейцарії, відповідаючи на запитання щодо умов, на яких Росію можуть залучити до переговорів.

"Мир не потрібен їм (Росії - УНІАН) - факт, мир потрібен усім нам - факт. Зібрання такої кількості поважних країн, відповідних представництв і релігійних лідерів говорить про те, що мир потрібен усім нам. Це більше, ніж будь-який один агресор за кількістю населення, кількістю зброї, кількістю територій. Світ більший. Тому ми будемо робити свою роботу. Давайте не думати за Росію, давайте робити своє". - заявив він.

Відео дня

За словами Зеленського, Путін своєю "мирною пропозицією" підтвердив, що він не збирається закінчувати війну, а хоче і далі захоплювати території.

"І тут за лаштунками, не буду говорити, які саме країни, тому що реально майже всі говорили, що одним цим месенджем Путін передав усьому світові, що все, що він до цього говорив про бажання закінчити війну, було помножено на нуль", - сказав президент.

За його словами, дуже важливо, щоб усі подальші зустрічі після Саміту миру відбувалися на різних континентах - і в Африці, і в Латинській Америці, і в Європі, і в Азії.

"Після цього буде план", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН, Путін заявив, що Росія припинить вогонь і піде на переговори, якщо Україна повністю відмовиться від Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Реагуючи на це, президент України Володимир Зеленський зазначив, що це - ультиматум, якому не можна довіряти.

Вас також можуть зацікавити новини: