Skype прийшов в Україну - користуйтеся!
Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

11:10, 09.12.2008
8 хв.

Не зважаючи на те, що компанія вже існує п`ять років, офіційно до України вона прийшла тільки зараз. Партнером компанії в цьому процесі став Приватбанк. Репортаж

Прогресивна система комунікації Skype вже досить активно використовується для спілкування "просунутими" в плані IT українцями. Не зважаючи на те, що компанія вже існує п`ять років, офіційно до України вона прийшла тільки зараз. Партнером компанії в цьому процесі став Приватбанк.Презентація спільного проекту відбулася учора в Києві на Press party, влаштованій винуватцями урочистостей з приводу укладення угоди між Skype і Приватбанком. До початку заходу журналісти старанно в своїх блокнотах нотували імена, прізвища і посади головних доповідачів, серед яких були: керівник «Центру електронного Бізнесу» Приватбанку Олександр Вітязь, головний менеджер з просування Skype в Європі Енріко Носеда, голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

 

Відео дня
Головний менеджер з просування SKYPE в Європі Енріко Носеда

 

Початок був витриманий в стилі інтриги. Презентація розпочалася без участі голови правління банку, що само собою виглядало досить дивно. Пан Носеда розповів у цифрах про досягнення Skype (системи комунікації через інтернет). Аби не обтяжувати читача, назвемо лише декілька з них: на сьогодні вже зареєстровано понад один мільярд звернень до системи завантаження Skype; більш 370 мільйонів користувачів обрали послуги Skype; кількість часу, який виговорюють користувачі Skype протягом тижня, становить 1 мільярд хвилин, з яких 25% відбувається у відеорежимі. Ці та інші цифри дозволили Носеде стверджувати, що Skype «стає найпопулярнішою платформовою комунікацією у всьому світі». Крім того, він продемонстрував Skypephone, використання якого в наший країні ще й досі залишається лише перспективою.

Зліва направо: керівник «Центру електронного бізнесу» “ПриватБанку” Олександр Вітязь,  головний менеджер з просування SKYPE в Європі Енріко Носеда з перекладачем  та голова Правління ”ПриватБанку” Олександр Дубілет

Реальний і доступний спосіб спілкування через Skype в Україні був продемонстрований за безпосередньої участі пана Дубілета. Своє спілкування з присутніми він почав саме за допомогою Skype, але надалі «телепортувався» до залу, де проходила презентація. У своєму виступі, окрім інших переваг спілкування за допомогою Skype, він звернув увагу на емоційну складову цього процесу.

«Коли телефонуєш, співрозмовник не завжди розуміє, що ти робиш: читаєш книгу, або дивишся телевізор. Через це відбулася якась девальвація телефонних розмов. Але коли ми користуємося і Skype, коли дивимося в очі співрозмовнику, ця емоційна складова надає  розмові більшої ефективності»,  - сказав Дубілет, при цьому зазначивши, що такий варіант спілкування повинен бути цікавий як в повсякденному житті звичайних людей, так і для бізнесу. Приклад сімейного спілкування було продемонстровано безпосередньо в залі, коли за допомогою Skype у відеорежимі два брати змогли поспілкуватися з батьками, які працюють в Португалії.

Голова правління ПриватБанку Одександр Дубілет

 

Завдяки співробітництву Приватбанку і Skype, вітчизняні користувачі Skype матимуть легший доступ до широкого спектру можливостей комунікацій, доступних через Skype, включаючи безкоштовне голосове спілкування Skype-to-skype, відеодзвінки до інших користувачів Skype, безкоштовну миттєву передачу повідомлень і доступні міжнародні дзвінки на мобільні і стаціонарні телефони.

Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

Угода між Приватбанком і Skype дозволила створити ко-брендову версію клієнта програмного забезпечення Skype, доступну для завантаження на http://skype.privatbank.ua. Програма партнерства дозволяє легко інтегрувати послугу сплати он-лайн і поповнення ваучерів Skypе всім українським користувачам, у тому числі і юридичним особам, через тисячі кіосків самообслуговування, понад 5750 банкоматів і майже 3000 відділень в будь-якому куточку України. Тоді як дзвінки іншим користувачам Skype завжди безплатні, ваучери Skype необхідні, щоб дешево дзвонити на мобільні і  стаціонарні телефони, використовуючи Skype.

Крім цього, за словами Олександра Вітязя, на початку 2009 року банк планує впровадити ще декілька спільних проектів зі Skype. Серед них -  випуск спеціальних пластикових карток, а також інтеграція Skype з PEOPLEnet

Як не дивно, але в Приватбанку фінансову складову цього проекту не вважають головною. Першим завданням у банку ставлять досягнення одного мільйона користувачів Skype в Україні, при цьому розуміють, що 95% обсягу послуг надаватимуться безкоштовно.

«Сьогодні в банку понад 13,5 млн. клієнтів фізичних осіб і більш 300 тис. юридичних осіб. Ми хотіли б, щоб Skype став головним способом комунікації між клієнтами і банком. Я хотів би звернути увагу, що ця комунікація абсолютно безкоштовна, вона не вимагає грошей на рахунку. Гроші на рахунку потрібні у разі, якщо ви хочете подзвонити на стаціонарний або мобільний телефон в Америці чи в Росії. Якщо ви використовуєте Skype-овські номери, то тут кошти не потрібні», - говорить пан Дубілет.

Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

Skype прийшов в Україну - користуйтеся!

Надійність зв`язку стає важливішою, коли час і відстань - вже не перешкода для комунікацій. Нині для спілкування потрібно тільки завантажити програму Skype із сайту Приватбанку, слідуючи простим підказкам. І відразу можна знайти друзів, партнерів у всьому світі, провести відео-конференцію, переговори і зустрічі з тими, хто вам потрібен.

P.S. Прийшов додому і на практиці захотів переконатися в тому, про що говорили на презентації. Дійсно, за допомогою Skype і PEOPLEnet мені випало поспілкуватися у відеорежимі з близькими, які мешкають в Західній Європі. З початку інсталяції програмного забезпечення Skype і необхідного устаткування до налагодження зв`язку мною було витрачено близько 40 хвилин. При цьому треба зазначити, що більшість операцій проводилися за методом «наукового тику», а також те, що в самому процесі налагодження зв`язку брав безпосередню і активну участь мій дворічний син.

Відео з прес-конференції дивіться тут

 

Get the Flash Player to see this player.

Get the Flash Player to see this player.

Get the Flash Player to see this player.

Get the Flash Player to see this player.

Get the Flash Player to see this player.

 

Дмитро Бобесюк

 

 

Новини партнерів
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся