Українців працевлаштовуватимуть в армії через службу зайнятості / фото Генштаб ЗСУ

Військові частини розміщуватимуть пропозиції щодо працевлаштування на "Єдиному порталі вакансій" Державної служби зайнятості.

Як зазначається на сайті уряду, особливу увагу приділять розміщенню цивільних вакансій, важливих для підтримки війська в тилу. 

"З цього порталу пропозиції можуть отримувати безробітні по всій Україні. Особливий акцент робиться на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу", – зазначили у Держслужбі зайнятості.

Відео дня

Крім того, планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони. В уряді впевнені, що це важливий крок, що посилить оборонну спроможність України.

"Це надзвичайно важливий крок. По-перше, він допоможе посилити оборонну спроможність країни. По-друге, дає можливість кандидатам обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби", – прокоментувала перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко.

Мобілізація в Україні - важливі новини, які варто знати

Наприкінці 2023 року президент Володимир Зеленський повідомив, що військові попросили мобілізувати ще до 500 тисяч наших громадян. Пізніше Кабмін подав у Раду проект закону, який передбачалося покращення мобілізаційних заходів.

Документ обговорювали у парламенті за участі, у тому числі Валерія Залужного. ЗМІ писали, що головнокомандувач ЗСУ виступив проти пропозиції мобілізовувати засуджених. В урядовому законопроекті про мобілізацію знайшли багато "ляпів", Кабмін відкликав документ.

Вас також можуть зацікавити новини: