В Україні є підготовлені бійці для мобілізації на фронт / скріншот

В Україні є досить великий мобілізаційний ресурс. На фронт можна відправити, щонайменше, 50 або 100 тисяч українських правоохоронців.

За словами військового аналітика та колишнього командира роти батальйону "Айдар" Євгена Дикого, правопорядок охороняють занадто багато людей і всі вони проходили фізичну підготовку, медкомісію і мають базові навички володіння зброєю.

"Нам дійсно потрібно під час війни 250 тисяч поліцейських в тилу? Чи не багато людей охороняють наш правопорядок? Я не хочу сказати, що треба їх усіх на фронт. Звичайно, правопорядок потрібен. І якби ми забрали всю поліцію на фронт, тоді завтра у нас були б проблеми, щоб вийти з дому. Але, вибачте мене, 250 тисяч - це багато. Ось я думаю, що 50 або 100 тисяч цілком можна було б забрати на фронт", – зазначив ветеран АТО в інтерв'ю ТСН.

Відео дня

При цьому він вказав, щоб вирішити це питання, потрібно лише зменшити правоохоронним відомствам квоту на бронювання.

"Я навів як приклад Національну поліцію, тому що їх найбільше. Але насправді крім них ще є ДБР, НАБУ, НАЗК, фіскальна поліція, митниця. Це ті структури, де всі працівники за визначенням проходять фізпідготовку, медкомісію, володіють хоча б базовими навичками володіння зброєю", - пояснив свою позицію Дикий.

Він вказав, що 50-100 тисяч осіб, які вже мають базовий рівень умінь мобілізованого, можна абсолютно спокійно і швидко відправити на фронт.

Мобілізація в Україні - останні новини

У ЗСУ повідомили, що під мобілізацію підпадають військовозобов'язані без проблем зі здоров'ям

На даному етапі війни з російськими окупантами Міноборони ініціювало співпраця з рекрутинговими компаніями, що дозволяє мобілізувати громадян добровільно і в обхід ТЦК і СП.

Вас також можуть зацікавити новини: