Наталія Піпа стане фігурантом кримінального провадження за рішенням суду / фото facebook.com/NataliyaPipaOfficialPage

Державне бюро розслідувань (ДБР) зобов'язали розпочати кримінальне провадження, головним фігурантом якого є народний депутат Наталія Піпа, котра зробила зауваження виконавцю пісень Віктора Цоя у Львові. Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд Києва за заявою екс-радника Офісу президента Олексія Арестовича. Про це він повідомив у Telegram, опублікувавши витяги з документів.

"Піпа Наталя вчинила діяння, що має ознаки розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні (в умовах військового конфлікту, додам), і держава повинна дати свою правову оцінку тому, що сталося. Крім того, фактично скориставшись службовим становищем, вона забезпечила щось, дуже схоже на знущання над неповнолітнім", - вважає заявник.

Арестович подав до суду на нардепа Піпу / скріншот

Арестович оголосив, що має намір "привчати любителів сіяти ворожнечу серед українців до виконання Конституції України": "А заодно - окремих чиновників, які не бажають робити те, що їм слід за законом".

Відео дня
Арестович подав до суду на нардепа Піпу / фото t.me/O_Arestovich_official
Арестович подав до суду на нардепа Піпу / фото t.me/O_Arestovich_official

"Моє завдання - поламати шовіністичну тенденцію і не дати їй стати суспільною нормою, без різниці якою мовою говорить табір, з якого ця "норма" намагається виповзти. В Україні інша норма - свобода і гідність. Швидко не буде. Але привчимо", - додав він.

Арестович подав до суду на нардепа Піпу / фото t.me/O_Arestovich_official

Скандал у Львові через пісні Цоя - що повідомлялося

Як писав УНІАН, на початку літа у Львові стався конфлікт між народним депутатом від партії "Голос" Наталією Піпою та підлітком з Одеси, який виконував пісні Віктора Цоя.

У Державному агентстві України з питань мистецтв і художньої освіти пояснили, що творчість радянського рок-музиканта Віктора Цоя не підлягає забороні. Він помер за рік до розпаду СРСР і громадянином РФ не був.

Вас також можуть зацікавити новини: