этот материал доступен на русском

Благодійний фонд "Renaissance Medico" допомагає пацієнтам з рідкісними хворобами опорно-рухової системи - Володимир Манукян

19:07, 07 липня 2020
Суспільство
53 0
Актуально

Міжнародний благодійний фонд «Renaissance Medico», засновником якого є бізнесмен Володимир Манукян, надає допомогу в діагностиці, комплексному лікуванні, організації реабілітації пацієнтам з орфа (рідкими) хворобами опорно-рухової системи.

Фонд «Renaissance Medico» створено 25 квітня 2019 року, він підтримує наукові розробки, нові технології і виробництво матеріалів та обладнання для медичної галузі. Фонд активно співпрацює з харківським підприємством ТОВ ПКП «Восток-Н», яке з 1997 року виготовляє системи фіксації для заміщення дефектів кісткової тканини.

Спільно з Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка підприємство розробило унікальні интрамедулярні телескопічні фіксатори для лікування недосконалого остеогенезу.

«Ми працюємо над тим, щоб в Україні був створений повний цикл надання допомоги людям з хворобами опорно-рухової системи: від діагностики, лікування і реабілітації. Вірю в те, що в нашій країні можна створити систему медичної допомоги, яка не буде нічим поступатися зарубіжним аналогам», - підкреслює Володимир Манукян.

«Ренесанс Медико» допомагає не тільки «кришталевим людям». Фонд підтримує створення і виробництво унікальних титанових імплантів, які вкрай необхідні у галузі кардіохірургії, онкології, протезуванні, нейрохірургії, стоматології та військово-польової хірургії.

Крім того, «Ренесанс Медико» інвестує у створення медичного обладнання європейського рівня, привертає увагу бізнесу та меценатів до підтримки вітчизняних медичних розробок, щоб зробити це сучасним трендом.

«Ми впевнені, що український бізнес так само, як і європейський повинен демонструвати соціальну відповідальність і партнерство з державою в просуванні наукових стартапів», - підкреслює Володимир Манукян.

Будь-який бажаючий може приєднатися до діяльності Фонду. На його сайті є зручні форми, через які можна зробити благодійний внесок або надати адресну допомогу пацієнту. Крім того, можна також попросити про допомогу, надавши документи, що підтверджують діагноз.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter