Моніторинг

Моніторинг ЗМІ

Моніторинг преси

Щодня в полі зору наших співробітників - більше 600 друкованих ЗМІ загальноукраїнського, регіонального та зарубіжного масштабу, а також спеціалізовані, вузькопрофільні та глянцеві видання.


Ми готові запропонувати:

Постійний моніторинг друкованих видань

за будь-яким заданим напрямком (ключові слова, галузі, компанії, конкуренти, особистості, бренди та ін.)


Моніторинг події

Короткостроковий моніторинг преси за результатами окремої PR-кампанії, розсилки прес-релізу, проведення промо-акції, прес-конференції.


Ретроспективний моніторинг

Моніторинг ділової, суспільно-політичної преси, спецвидань, глянцю на певну тематику за минулий період.


Моніторинг реклами,

що дозволяє відповісти на питання:

  • хто з учасників ринку та з якою частотністю представлений в пресі;
  • які видання є цільовими для різних сегментів ринку;
  • як розподіляються бюджети учасників ринку за виданнями;
  • які формати та макети оголошень використовуються основними учасниками ринку;
  • які обсяги рекламних кампаній (площі, кількість виходів, ін.).
Замовити моніторинг
Моніторинг інтернет-ресурсів

Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя та перетворився на потужний канал комунікацій. Тому так важливо бути в курсі подій, новин та думок, які в першу чергу з'являються в Уанеті.

Кількість інформаційних потоків постійно зростає, та ми відстежуємо цей процес, щоб Ви отримували найбільш повну інформацію з ділових, суспільно-політичних, вузькопрофільних, тематичних, соціальних та інших джерел інформаційного інтернет-простору.

Ми готові запропонувати постійний, тимчасовий або ретроспективний моніторинг інформаційних інтернет-сайтів за будь-яким заданим напрямком (ключові слова, компанії, конкуренти, бренди, марки та ін.)


Замовити моніторинг
Моніторинг телебачення і радіо

Департамент ТВ-моніторингу готовий надати оперативну та повну добірку телерадіоінформації за будь-яким запитом (тематиці, ключовими словами і т.п.) з повною текстовою розшифровкою всіх повідомлень та сюжетів або короткими анотаціями до них.

Ми здійснюємо постійний моніторинг випусків новин на 18 українських телеканалах і радіостанціях, а також окремих програм по додатковому замовленню клієнта.

Перелік телерадіоканалів може бути розширений за Вашим запитом.

За бажанням замовника надаються моніторингові відео / аудіо звіти на CD або DVD. Сюжети також можуть бути відправлені замовнику електронною поштою (в стислому вигляді) або викладено на файлообмінники.

Замовити моніторинг
Ретроспективний моніторинг

Ми знайдемо більше, ніж знаходить Google.

Якщо вам потрібен поглиблений пошук інформації та репутаційна аналітика, ми пропонуємо якісний та професійний ретроспективний моніторинг офлайн та онлайн-ЗМІ.

Наш медіа-архів накопичується з 2014 року і щодня поповнюється більш як 100 тис. нових повідомлень.

Ми можемо відслідкувати згадки про персону, компанію, подію чи будь-яке ключове слово за вашими інтересами за будь-який проміжок часу в різних типах мас-медіа: загальноукраїнських телеканалах та радіостанціях, центральних, регіональних чи спеціалізованих друкованих виданнях, інтернет-просторі.

Наш інформаційний ретроспективний фонд дає змогу віднайти текст інформації, навіть якщо вона була видалена з веб-сайту джерела.

Ретроспективний моніторинг незамінний для аналізу діяльності чи репутації, визначення інформаційної активності персон чи компаній у певний проміжок часу, розуміння резонансу події, глибокого дослідження теми та вирішення маркетингових завдань.

Знайдемо, систематизуємо та проаналізуємо інформацію, що вас цікавить.

Замовити моніторинг
Дайджести і огляди

Дайджест - інформаційний продукт, який містить короткі анотації та основні положення статей, або в якому стисло передається зміст найцікавіших публікацій за певний період з певної теми.

Такий формат зручний для ознайомлення з основними новинами певної тематики, найяскравішими публікаціями та експертними оцінками, активністю компаній-конкурентів і законодавчими ініціативами.

Дайджести можуть формуватися як мовою оригінальних публікацій, так і англійською мовою.

Щодня, щотижня або щомісяця ви можете отримувати лише найкориснішу і важливу інформацію, уникаючи «інформаційного шуму».

При необхідності, співробітники агентства підготують для Вас огляди на потрібну тематику за певний відрізок часу.

Замовити моніторинг
Контент-аналіз

Відділ моніторингу пропонує проведення комплексних досліджень інформаційних потоків, сформованих різними ЗМІ.

На підставі власного моніторингу ми готові відстежувати дані - від статистики згадок до якісних показників інформації.

Використовуючи прогресивні інструменти і методики, співробітники агентства оцінюють тенденції і події в будь-якому сегменті ринку, аналізуючи періодичність виходу публікацій, їх тональність, суб'єктність, формат і зміст; порівнюють кількісне і якісне позиціонування клієнта і конкурентів; інформаційні приводи і напрямок комунікацій; аналізують популярність брендів в ЗМІ, активність і репутацію співробітників компанії в ЗМІ, а також ефективність PR компаній конкурентів.

Результати досліджень представлені у вигляді таблиць, графіків і діаграм, а також містять підсумкові висновки наших аналітиків.

При необхідності, співробітники агентства підготують для Вас огляди на потрібну тематику за певний відрізок часу.

Замовити моніторинг
Переклади

Для компаній з іноземним менеджментом ми пропонуємо послугу перекладу окремих публікацій.

Досвідчені перекладачі агентства готові оперативно здійснити переклад публікацій зі ЗМІ будь-якої тематики на англійську мову або з англійської на українську або російську.

Можливий переклад як повних текстів, так і фрагментів або написання англомовних анотацій - за Вашого запиту.

Замовити моніторинг
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся