Як очистити пам'ять на андроїді нічого не видаляючи - допоможе секретний код/ фото Ideogram

Проблема, знайома багатьом користувачам – постійні сповіщення про те, що пам'ять телефону переповнена. Особливо це актуально для тих, хто давно не оновлював свій девайс, у якого може бути лише 32 або 64 гігабайти пам'яті.

Якщо після стандартного очищення кешу додатків і видалення непотрібних програм, ви все одно стикаєтеся з нестачею місця, є ще один, секретний спосіб, як повернути зайві мегабайти, а часом, навіть гігабайти.

Як очистити пам'ять на андроїді

Ви напевно помічали, що в сучасних смартфонах значну частину дискового простору займає системна пам'ять, необхідна для роботи операційної системи. Зазвичай тут зберігаються файли оновлень, дампи пам'яті, кеш системних даних та інші системні файли.

Відео дня

Одним із таких інструментів є SysDump – це системна папка, де зберігається інформація про всі системні помилки. Тоді як для звичайного користувача Android вона не становить особливого інтересу, з часом цей журнал "роздувається" і може мати значний обсяг даних.

Щоб видалити журнал з помилками системи, потрібно відкрити стандартний додаток "Телефон" (дзвонилку) і набрати комбінацію *#9900#. У системному меню, що відкрилося, натисніть на кнопку "Delete dumpstate / logcat".

Як швидко очистити пам'ять на Android без втрати даних: допоможе секретний код

Запуститься процес очищення, який може зайняти до 2 хвилин, залежно від кількості помилок. На екрані нічого відображатися не буде, тож просто почекайте. Коли очищення завершиться, з'явиться відповідне повідомлення.

Перед початком очищення не забудьте перевірити, скільки пам'яті доступно на внутрішньому накопичувачі вашого смартфона на цю мить. Це дасть вам змогу порівняти дані до і після процедури. У більшості випадків таким чином вдається очистити 500 Мбайт-1 ГБайт.

Єдиний "мінус" процедури в тому, що цей код спрацьовує далеко не на всіх моделях Android, але як мінімум на пристроях Samsung і Xiaomi він точно працює. Так чи інакше спробувати варто, адже це не забере у вас багато часу.

На iPhone теж є спосіб швидко очистити пам'ять, нічого при цьому не видаляючи. Як відомо, увесь кеш і файли в смартфонах Apple мають обмежений час зберігання, наприклад, місяць або пів року. Тож якщо змінити дату на iPhone, можна тим самим обдурити систему і звільнити пару гігабайтів.

Раніше УНІАН розповідав, що робити, якщо смартфон почав швидко розряджатися. Часто люди просто купують новий телефон, вважаючи, що причина в зношеній батареї. Але проблема може бути не тільки в ній.

Вас також можуть зацікавити новини: