Окупанти продовжують наступати на фронті / фото t.me/mod_russia

Командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади Юрій Федоренко розповів про спроби російських окупантів захопити Часів Яр.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання щодо інтенсивних боїв за Богданівку на Бахмутському напрямку. Федоренко закликав довіряти виключно офіційним джерелам інформації, адже ряд позицій є "перехідними" з рук в руки, оскільки точаться надзвичайно жваві бої.

"Що стосується Богданівки, Іванівського – там бої йдуть за кожен будинок, кожну вулицю. І інколи так буває, що противник витис Сили оборони, зайняв ті чи інші позиції. Сили оборони накопичили можливості, витіснили противника і поновили стан та положення. А в джерелах інформації інших, які подають аналітичну інформацію про те, що відбувається на фронті, це не завжди враховується", - зауважив він.

Відео дня

Так, військовий підкреслив, що є дуже багато джерел інформації, які не завжди несуть достовірну інформацію.

"Що стосується загалом, противник дійсно штурмує достатньо наполегливо. Основним завданням для нього є взяття міста Часів Яр, вихід бодай в житлову забудову для того, щоб вв’язатися в вуличні бої. Але успіху по Часовому Яру за минулу добу противник не мав, всі позиції залишилися за нами", - розповів Федоренко.

Він додав, що Іванівське та Богданівка – це лівий та правий фланги. "Противник намагається взяти також в оперативне оточення місто Часів Яр. На поточний момент успіхів також не мав", - зауважив командир.

Крім того, російські окупанти постійно безуспішно штурмують Кліщіївку та Андріївку. Під час штурмових дій вони застосовують увесь свій наявний потенціал і дуже інтенсивно – авіацію.

"Сили оборони в умовах обмеженої кількості боєприпасів роблять, я вважаю, неможливе – надійно утримують визначені наші рубежі", - сказав Федоренко.

Бої за Часів Яр - останні новини

Раніше генерал-лейтенант Ігор Романенко висловив думку, що наступ Росії на місто Часів Яр (Донецька область) візуально схожий на тризуб: одне вістря наступу - Богданівка, південніше - Іванівське, а посередині ворог намагається рухатися на сам Часів Яр.

За його словами, загарбники намагаються вдертися в східну частину міста. Водночас офіцер підкреслив, що Часів Яр розташований на височині і є серйозним опорним пунктом української системи оборони в цьому місці.

УНІАН розповідав, що  ЗСУ влаштували криваву танкову пастку на ключовому мосту біля Часового Яру.

Вас також можуть зацікавити новини: