Україна може повернути Крим уже за шість місяців / фото ua.depositphotos.com

Радник офісу президента Олексій Арестович вважає "цілком можливим" повернення окупованого Криму під контроль України вже за шість місяців.

Як він зазначив у ефірі з російським опозиціонером Марком Фейгіним, Крим є вкрай незручним і вразливим об'єктом для утримання в обороні.  

"Є об'єктивні закони військових реалій, скажімо так. І якщо ними правильно скористатися, то ні марсіани, ні американці, ні американці з китайцями Крим не утримають. Якщо все зробити правильно. Крим – дуже вразливий об'єкт для утримання в обороні. Вкрай вразливий і вкрай незручний. Там весь цей Крим – це Кримський міст, який і так уже не дуже. Це постачання по кораблях. Ми можемо собі уявити, що буде з цими кораблями, коли підійдуть наші "Гарпуни" і "Нептуни" на відстань удару. А підійдуть же, і швидше, ніж багатьом здається", – пояснив Арестович.

Відео дня

На питання Фейгіна про те, чи підтримує він прогноз про звільнення Криму протягом шести місяців, Арестович відповів, що це "цілком можливо". 

Деокупація Криму

Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк впевнений, що через півроку тимчасово окупований Крим вже буде звільнений. Він додав, що за шість місяців росіян вже не буде на українському півострові.

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв оскаженів через слова Подоляка про ефір з Ялти через півроку. Путінський посіпака пригрозив українським політикам в'язницею.

У свою чергу Пололяк заявив, що в Ялті необхідно провести суд над російськими військовими злочинцями, щоб змусити Росію поважати міжнародне право.

Вас також можуть зацікавити новини: