За словами власника ПВК "Паладін" Закревського, нинішня російська влада неспроможна досягти успіху у війні проти України / фото Міноборони Білорусі

У провалі так званої "спеціальної воєнної операції" (СВО) Російської Федерації в Україні винен особисто президент країни-агресора Володимир Путін. Про це заявив власник невеликої російської приватної військової компанії "Паладін" Георгій Закревський.

Уривки з його інтервь'ю одному з російських ЗМІ оприлюднив у своєму YouTube-каналі український журналіст Денис Казанський. Зокрема, російський військовий зазначив, що нинішня російська влада неспроможна досягти успіху у війні проти України.

"Про армію нам багато розповідали, яка вона в нас могутня, прекрасна. Всі ці чудові репортажі... Де наші "Армати"? Де вся ця зброя, "що не має аналогів"? - запитує Закревський.

За його словами, в ході СВО в Україні у Росії "нічого не виходило".

"Понад те: весь час брешуть. Останнім часом самовідсторонюються. Так званий президент відсторонюється. До чого тут Міністерство оборони? Людина ця відповідає за все, що відбувається у країні", - зазначив Закревський.

Він також вказаує на системні проблеми в російській економіці.

"Нам довго розповідали, що в нас країна піднімається з колін, що в неї розвивається промисловість. ... Виявилося, нічого немає: немає ніякої промисловості, немає ніякої економіки. Виявилося, ми навіть папір білий не робимо, тому що в нас немає компонентів. Ми не робимо нормальний туалетний папір. Ми не робимо коробки передач автомобільні, які вже 70 років тому були винайдені і зроблені у світі", - констатує Закревський.

ПВК "Вагнер" в Україні - останні новини

Колишні "вагнерівці" відмовляються служити у російській армії. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на інсайдерське джерело.

"Міноборони (РФ) пропонувало колишнім співробітникам ПВК "Вагнер" зарплату в 110 000 рублів (близько 1200 доларів), "перспективні" посади та звання, а також формування окремого підрозділу, здатного діяти в Лівії, Сирії, Малі та Буркіна-Фасо", - стверджує співрозмовник ISW.

Також УНІАН повідомляв, що Росія знову стала вербувати ветеранів ПВК "Вагнер" на війну в Україні після смерті їхнього ватажка Євгена Пригожина. За рахунок бойовиків Кремль сподівається уникнути чергової мобілізації в Росії і поповнити втрати живої сили в Україні найманцями.

Вас також можуть зацікавити новини: