В Україні збили російську ракети "Кинджал" / фото ua.depositphotos.com

Збиття ракети "Кинджал" американським ЗРК Patriot в Україні - повне фіаско для Росії.

Як зазначив військовий експерт Олег Жданов, поки кремлівський диктатор Володимир Путін сім років показував мультики про "Кинджали" до їхньої появи у металі, деякі скептики вже тоді сумнівалися у тому, що вони реально гіперзвукові.

"Деякі люди, які розбираються у конструктиві та у ракетобудуванні, відзначали, що "Кинджал" може розвивати гіперзвукову швидкість тільки на окремих ділянках траєкторії, а так - це балістична надзвукова ракета, яка приблизно така ж, як і всі інші. Тому для Patriot особливих відкриттів немає. Вийшло випробування зразка. Для Росії це повне фіаско, що "Кинджал" був збитий комплексом Patriot", - заявив він.

За словами Жданова, тепер подивимося, як росіяни будуть доводити, що "Кинджал" - дійсно гіперзвукова ракета:

"Що вона "призначена для подолання будь-яких ПРО (противоракетної оборони), які тільки в світі існують". Ось вам і результат".

ЗРК Patriot збив "Кинджал" в Україні - подробиці

Нагадаємо, у ніч 4 травня ЗСУ за допомогою ЗРК Patriot збили російську гіперзвукову ракету "Кинджал". Інформацію про це підтвердили 6 травня.

10 травня уламки збитої ракети "Кинджал" показали на відео. Ролик зняв воєнкор Bild Пауль Ронцхаймер. За його словами, це стало сенсацією, оскільки гіперзвукова ракета вважалася диво-зброєю кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Вас також можуть зацікавити новини: