РФ готує новий наступ влітку: експерт розповів, чого очікувати

Російсько-українська війна триває й РФ може планувати новий великий наступ влітку цього року, заявив в ефірі телемарафону керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.  

"Зрозуміло, що будуть намагатися перегрупуватися нашвидкуруч, взяти місяць-півтора паузи та спробувати влітку просунутися, оскільки вважають, що західна допомога не доїде вчасно. Але я думаю, що  Україна на літо вже певне озброєння від наших партнерів отримає, та й наші позиції точно не будуть у гіршому стані", – сказав Мусієнко.

Воєнний експерт також прокоментував інформацію про можливу нову хвилю мобілізації в Росії після президентських виборів. 

Відео дня

"Та інформація, яка зараз є мережі про те, що РФ хоче призвати ще 300 тисяч людей, нібито вже є накази Шойгу, можливо вони це й планують. Але, по-перше, я не думаю, що вдасться 300 тисяч за два місяці зібрати. І, по-друге, я передбачаю, що це буде така собі Будьонівська гвардія, кавалерія, тільки без коней. Тому що озброєння вони точно не встигнуть отримати", – зазначив Мусієнко.

Російсько-українська війна триває: що треба знати

Напередодні стало відомо, що бійці-добровольці Сибірського батальйону та Чеченської республіки Ічкерія, які воюють на боці України, зайшли в населений пункт Горьківське, що під Бєлгородом.

Натомість аналітики з інституту вивчення війни повідомили, що окупанти захопили два села в районі Авдіївки. Вони також додали, що тактична ситуація на цьому напрямку залишається динамічною.

Вас також можуть зацікавити новини: