В Україні посилили мобілізацію / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

Командир Батальйону ударних БПАК "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Юрій Федоренко закликав військовозобов'язаних йти у військо, допоки окупанти не дійшли до їхніх домівок.

"Ми вже пройшли етап комплектації, заявок достатньо багато. Бувають комічні, коли телефонують і люди кажуть: а можна три місяці служити у вас на передній лінії, а три місяці бути у Києві, і багато чого іншого, дуже цікаві насправді розмови. Це свідчить про те, що інформаційні компанії всередині нашої держави потребують покращення, щоб кожен військовозобов'язаний розумів, що таке військова служба і які перспективи її проходження", - розповів він у ефірі "Еспресо".

Комбат окремо виділив старт роботи рекрутингових центрів, яких на початку повномасштабної війни ще не було. Вони допомагають підібрати військову професію згідно з освітою та цивільним фахом, на якій захисник буде найбільш ефективним. 

Відео дня

"Знаєте, є така позиція: я там доначу на Сили оборони й нехай воюють, хлопці навчені й так далі. Мобілізаційна потреба є, і треба усвідомити, якщо так станеться, що ми закінчимося, то так чи інакше тим, хто зараз ухиляється, і доведеться воювати. А якщо думають, що не доведеться воювати, то нехай просто подивляться у вікно історії уже повномасштабної війни - Ірпінь, Буча, Шевченково, Куп'янськ, Ізюм, що роблять москалі на нашій землі - катівні, вбивства, ґвалтівництва.Тому, коли ворог опиниться на порогах будинків ухилянтів, він забере в них все найдорожче, зокрема й життя" - наголосив Федоренко.

За його словами, єдиний спосіб захистити свою сім'ю - це мобілізуватись у ЗСУ, якщо дозволяє стан здоров'я. 

Мобілізація в Україні

Як повідомляв УНІАН, 18 травня набув чинності оновлений закон про мобілізацію. За словами Дмитра Лазуткіна новий закон змінює підхід до війни в усій Україні.

Forbes писав, що загалом зміни можуть збільшити бригади сухопутних військ України приблизно на 10%. Сили оборони отримають п'ять нових піхотних бригад, однак для всіх нових військ не вистачає важкої техніки

Вас також можуть зацікавити новини: