Окупанти не відмовилися від планів захопити нові українські території / фото facebook.com_GeneralStaff.ua

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв спрогнозував, що відбуватиметься надалі на українському фронті у 2023 році. В інтерв'ю "РБК-Україна" він заявив, що Росія не полишатиме спроб встановити контроль над всією територією України.

За словами Наєва, ворог буде продовжувати вести наступальні дії з метою повного захоплення Донецької та Луганської областей, на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей зводитиме оборонні рубежі та перекидатиме мобілізованих.

"Надалі агресор хоче захопити нові території для створення буферних зон, щоб забезпечити "безпеку" для вже "включених до складу РФ" окупованих територій України", - заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ.

Відео дня

Українські захисники, своєю чергою, стримуватимуть подальше просування окупантів та завдаватимуть їм максимальних втрат у живій силі й техніці. Крім того, ЗСУ нарощуватимуть бойовий потенціал для контрнаступу й звільнення окупованих Росією територій.

"Чинні частини та підрозділи необхідно оснастити й переоснастити новітніми зразками озброєння та військової техніки як власного виробництва, так і виробництва країн-партнерів. Паралельно з постачанням новітніх бойових систем необхідно активно проводити підготовку особового складу із залученням військових фахівців країн-партнерів", - наголосив Наєв.

Розмови про контрнаступ ЗСУ

У березні 2023 року у Зеленського заявили, що ЗСУ можуть розпочати очікуваний контрнаступ проти окупаційної армії РФ протягом двох місяців.

В  Інституті вивчення війни не відкидали, що Росія може спробувати стримати майбутній контрнаступ ЗСУ, влаштувавши провокації довкола окупованої Запорізької АЕС. 

Військовий експерт, полковник ЗСУ Петро Черник прогнозує контрнаступ ЗСУ на початку літа, після отримання Україною західного озброєння.

Полковник Збройних сил України в запасі Роман Світан прогнозує деокупацію українських територій після Великодня (цьогоріч припадає на 16 квітня).

Вас також можуть зацікавити новини: