Американський ветеран пояснив, що треба для перемоги України / колаж УНІАН з фото REUTERS та ua.depositphotos.com

Триває повномасштабна війна в Україні, і Європа та США мають дозволити українським воїнам використовувати західне озброєння проти будь-якої російської військової цілі.

Україна таким чином "стане на один важливий крок ближче до перемоги", йдеться у статті ветерана армії США та письменника Адріан Боненбергер в американському виданні The Hill.

"Україна може завдати ударів по російських військових об'єктах на території України, а також на ділянках свого фронту на північ від Харкова. Але було заборонено використовувати цю зброю для вогню по цілях в інших місцях. Вона не може вразити заводи, де збирають безпілотники, навчальні бази під Ростовом-на-Дону, військові штаби чи склади озброєнь", - підкреслив автор.

Відео дня

На його думку, вся війна Росії в Україні залежала від передумови, що держава-агресор має безпечні місця для збору і проведення своїх операцій. "Збалансування цього рахунку і надання Україні можливості завдавати ударів по Росії, коли і де їй заманеться, …змусить її (РФ, - Ред.) вести наступ у такому темпі, який її військові не зможуть витримати, не зламавшись", - вважає експерт.

Американський ветеран також поділився думкою, що завдяки ударам по російській території українці зможуть нарешті отримати перевагу там, де ворог зосереджує надлишок сил.

"Це поставить Росію перед неможливим вибором - йти вперед до поразки чи залишатися на місці й зазнавати поразки повільніше. У будь-якому разі це дає Україні помітну перевагу - перевагу, на яку країна, що воює, заслуговує, і яка в довгостроковій перспективі, разом з постійною підтримкою озброєнням і боєприпасами, а також тренуваннями, приведе до перемоги", - зазначив літератор.

У центрі уваги війна - новини, які сьогодні варто прочитати

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що, зокрема, США та Великобританія дозволили українцям завдавати ударів по частині території РФ - атакувати можна військові цілі.

За словами американського президента Джо Байдена, влада Штатів не дозволяє українській стороні бити вглиб російської території на відстань 322 кілометри і атакувати Москву й, у тому числі Кремль.

Вас також можуть зацікавити новини: