Пошуково рятувальні роботи у Дінпрі після удару РФ тривають / фото ДСНС України

Кількість загиблих внаслідок російського удару по Дніпру 24 червня зросла до 21 особи. Досі є люди, які вважаються зниклими безвісти. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму телеграм-каналі.

За його словами, 24 червня Дніпро пережив одну з найтрагічніших атак за останній час, там уже четвертий день тривають пошуково-рятувальні роботи. 

Загалом, повідомив він, кількість постраждалих у Дніпрі сягнула понад 340 людей, серед яких 38 дітей. 

Відео дня

"Побував на місці трагедії. Спілкувався з рятувальниками та поліцейськими, які проводять пошуково-рятувальні та аварійно-відновлювальні роботи. Наші люди докладають титанічних зусиль. Втомлені, але ні на хвилину не припиняють роботу", - додав Клименко.

Удар по Дніпру 24 червня: що відомо

Як повідомляв раніше УНІАН, у вівторок Росія вдарила по Дніпру балістикою. У місті пошкоджена цивільна інфраструктура, зокрема, гуртожиток, гімназія, адмінбудівля, понівечений потяг. Травми отримали його пасажири. У пресслужбі "Укрзалізниці" додали, що внаслідок терористичного удару Росії по Дніпропетровщині пошкоджено поїзд №52 Одеса - Запоріжжя. ДСНС уточнила, що потяг постраждав від вибухової хвилі.

Через удар Росії по Дніпру загинули люди. Увечері 24 червня президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до Сенату й Палати представників парламенту Нідерландів, говорячи про удар російських окупантів по місту, заявив, що "16 осіб загинуло, більше ніж сотня були поранені".

Президент Франції Еманюель Макрон відреагував на кривавий удар Росії по Дніпру. Він рішуче засудив масовану атаку Росії і підкреслив, що на відміну від України, яка прийняла запропоноване президентом США Дональдом Трампом припинення вогню, Росія продовжує відмовлятися від миру.

Вас також можуть зацікавити новини: