У Третій штурмовій кажуть, що такі втрати не є великою проблемою для РФ / фото 14 ОМБр Романа Великого

Командир 1-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр Володимир Фокін із позивним "Фока" заявив, що армія РФ впродовж місяця втратила на напрямку Борової близько 2500 осіб вбитими та пораненими. Таку інформацію він підтвердив в інтерв'ю Radio NV.

Відомо, що раніше головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов повідомляв, що протягом місяця боїв у зоні відповідальності 3-ї штурмової бригади було ліквідовано 866 окупантів і поранено 1720.

"По-перше, я думаю, що статистична похибка - десь на 5%, максимум 10% як в плюс, так і в мінус дійсно може бути. Але згадаємо відео 1-го механізованого батальйону з підтвердженими загиблими росіянами. На жаль, не всіх загиблих росіян можна реально зняти, зафіксувати на відео, тому що частина залишається в завалених бліндажах, в завалених окопах, в лісистій місцевості, де також активно працює наша артилерія та інші засоби. Тому, так, плюс-мінус це відповідає дійсності", - зауважив Фокін.

Відео дня

Комбат 3-ї ОШБр наголосив, що така цифра є великою, проте втрати не є проблемою для Росії, адже вона може дозволити собі підтягувати резерви. 

Також Бутусов заявляв, що втрати росіян на цьому напрямку є більшими, ніж в української армії. Крім того, за словами журналіста, було знищено або пошкоджено 8 гармат, 5 САУ, 6 танків, 23 бронемашини та 21 міномет ворога.

Ситуація на фронті - останні новини

Раніше військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко заявив, що російські окупанти зосередили свої ключові сили на Донецькій області

"Акцент атак і загалом акцент вищого військового командування РФ переведений на Донецьку область. І те, що ми зараз спостерігаємо, що ворог намагається в рази активніше атакувати в районі Часового Яру, Торецький напрямок активізувався і напрямок Вугледар-Покровськ - це все пов'язано з тим, що ворог отримав пріоритетне завдання - займати Донецьку область", - пояснив Тимочко. 

Також за даними інтерактивної мапи війни DeepState стало відомо, що росіяни просунулися в районі чотирьох населених пунктів на сході України

"Ворог просунувся південніше Вільшан (Харківська область, - ред.), біля Новопокровського, Північного та Костянтинівки (Донецька область, - ред.)", - зазначили у повідомленні.

Вас також можуть зацікавити новини: