Відбуваються потужні російські наступи навколо Очеретиного / фото Bild

Російські війська знову пішли в наступ на кількох напрямках і розширюють плацдарм навколо Очеретиного, захоплено село Новоолександрівка. Про це пише видання Bild.

Видання зазначає, що наприкінці квітня російські війська здійснили прорив на північний захід від Авдіївки, пройшовши 3 км углиб позицій ЗСУ до селища Очеретине. Відтоді вони розширюють утворений плацдарм, захоплюючи навколишні села.

"До середини травня Україні вдалося тимчасово зупинити їхнє просування. Але тепер ЗС РФ знову перейшли в наступ на кількох напрямках", - пише Bild.

Відео дня

Як пише експерт видання Юліан Рьопке, за останні сім днів відбуваються потужні російські наступи навколо Очеретиного.

"Новопокровське впало, а Новоолександрівка на 90% під контролем Росії. Україна намагається утримати цю ділянку фронту, можливо, сотнею солдатів, тоді як Росія жертвує тисячею людей на тиждень вбитими і пораненими для просування вперед", - зазначає експерт.

Ситуація на фронті - новини

Як повідомляв УНІАН, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив учора журналістам, що зараз на фронті в Україні - важкий період. Водночас, зазначив, що ніякого "армагеддону не буде", Сили оборони України вистоять.

На думку військового експерта Сергія Грабського, активний наступ росіян може тривати, за різними оцінками, ще 3-5 тижнів.

Вас також можуть зацікавити новини: