Євген Ієвлєв розповів про ситуацію на одному з напрямків фронту / колаж УНІАН з фото ua.depositphotos.com та скріншоту

Повномасштабна війна в Україні проти росіян триває, і на Горлівському напрямку супротивники, якщо проводять штурмові дії, то діють малими групами.

Загарбники на цьому напрямку постійно б'ють по українських воїнах з мінометів та артилерії, а потім активно застосовують безпілотники. Такою інформацією поділився боєць Збройних сил України Євген Ієвлєв під час ефіру каналу "Еспресо".

"Якщо противник бачить, що одна з наших позицій посипалась, і нашим хлопцям дійсно потрібно відступити, то, звісно, вони намагаються заходити на наші позиції. До прикладу, із шість штурмів у двох вони просто оминули наші позиції, бо думали, що наші хлопці покинули позиції", - сказав боєць. 

Відео дня

Воїн додав, що був такий результат - шість знищених супротивників. "На нашому ж напрямку якщо вони проводять штурмові дії, то відбувається це малими групами ", - підкреслив Ієвлєв.

Важливі новини України про війну - сьогодні це варте уваги

Росіяни на українській землі намагаються рухатися вперед на низці напрямків. Зокрема, "гаряче" на Покровському. У ЗСУ повідомляли, що йдуть важкі бої за село Новоолександрівка (Донецька область). Українська сторона зазначала, що там супротивники "несамовито пруть" вперед. 

Раніше ЗМІ писали, що ворогам нібито вдалося повністю захопити цей населений пункт, однак ці відомості згодом було спростовано. 24 червня аналітики DeepState стверджували, що загарбники змогли просунутися у цьому населеному пункті.

Вас також можуть зацікавити новини: