
Не варто недооцінювати загрозливість ситуації на Купʼянському та Лиманському напрямках. Про це заявив ветеран АТО, військовий експерт Євген Дикий.в ефірі "Radio NV".
"Мені цей напрямок сильно не подобається. Не останні події, а те, що сталося до того і що ми не можемо виправити. Сам факт, що росіяни змогли закріпитися по західному берегу річки Оскіл – це дуже неприємний факт", – сказав Дикий.
Він зазначив, що росіянам вдалося перетнути річку Оскіл в кількох місцях взимку, коли вона замерзла. Але закріпитися в окупантів вийшло лише у двох локаціях.
"Там два їхні плацдарми. І те, чим вони займаються наразі – це в першу чергу намагаються налагодити регулярну логістику, нормальні переправи. Адже для них принципово важливо ці плацдарми утримати. Про розширення поки що не йдеться. Але для нас так само принципово ці плацдарми за Оскіл відкинути. І поки що ми їх ще так не скинули, обидва плацдарми тримаються. Ми могли б видихнути та більш спокійно там себе почувати, якби лінія фронту знову проходила по Осколу", – додав Дикий.
Ситуація на фронті: важливі новини
Напередодні ряд російських воєнкорів повідомили, що Сили оборони почали наступ у Бєлгородській області. Також вони заявляли, що українські захисники нібито змогли захопити там населений пункт Демидівка. Поки що ані російська, ані українська сторони цього офіційно не повідомляли.
Водночас Третя штурмова бригада показала відео звільнення населеного пункту Надія Луганської області. Зазначається, що РФ захоплювала село протягом двох місяців, а Силам оборони вдалося відбити його за 30 годин.